Pompa piaskowa do basenów 4542L/h INTEX 28644

599.00
Chwilowy brak towaru
Najtańszy koszt dostawy: 25,00
PROMOCJA!

Pompa piaskowa do basenów 4542L/h INTEX 28644

Dane techniczne:
ProducentIntex
Nr katalogowy56686
Waga20 kg
Wydajność4542 l/h
FiltrPiasek kwarcowy
Moc0,25 KM
Średnica zbiornika30,5 cm
Zasilanie220 - 240 V
Pojemność zbiornika (piasek / kruszywo)18kg / 12kg
Ciśnieniomierz
Antykorozyjny zbiornik

Pompa piaskowa to profesjonalne urządzenie, dzięki któremu utrzymanie czystej wody w basenie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Urządzenie Intex Krystal Clear o przepustowości 4542 litrów/godz. pasuje do zbiorników w następujących wymiarach:

 

Pompa piaskowa pomaga w utrzymaniu krystalicznie czystej wody, dzięki rozprowadzaniu chemii basenowej (wprawiając wodę w ruch). Jako wkład filtrujący w pompie należy wykorzystać piasek kwarcowy (dostępny w innej z naszych ofert) albo kruszywo szklane. Zbiornik, wykonany z wytrzymałego tworzywa, jest antykorozyjny. Przydatną funkcją, w jaką wyposażono pompę, jest timer, który służy do automatycznego ustawiania cyklu pracy pompy. Nie zabrakło także ciśnieniomierza, dzięki któremu z łatwością odczytasz stopień zanieczyszczenia złoża filtrującego. Wszelkie nieczystości zebrane z wody umieszczane są w specjalnym koszyczku.

Sześciostopniowy zawór ułatwi ci sterowanie pompą. Do wyboru masz następujące funkcje:  filtrowanie, płukanie, mycie, recyrkulacja, wypuszczanie oraz wyłączona. Dokładne informacje umieszczone są w instrukcji pompy. W komplecie rury doprowadzające i odprowadzające wodę. Mocowanie na nakrętkę 38 mm. Brak piasku w zestawie.

Dopisz się do newslettera