Basen ogrodowy stelażowy okrągły 488 x 122 cm INTEX 28324 7w1

Chwilowy brak towaru Dostawa już od 159,00 zł Kod produktu: 28324-7w1

2 599,00 zł

Dane techniczne basenu:
Producent Intex
Nr katalogowy 54924
Wymiary 488 x 122 cm
Waga 103,5 kg
Pojemność 19,156 l
Wypełnienie 90%
Dane techniczne pompy:
Wydajność pompy 4542 l/godz
Zasilanie 220-240 V
Typ filtra piasek (18 kg)
W zestawie:
Pompa filtrująca
Piasek brak w zestawie
Pokrywa na basen
Mata pod basen
Drabinka
Chemia basenowa 5x20g

Jeśli dysponujesz dużym ogrodem, a Twoją ulubioną formą relaksu są orzeźwiające kąpiele, zdecyduj się na zakup basenu ogrodowego INTEX. Solidny stelaż świadczy o jakości tego produktu. Stabilna konstrukcja została wykonana z trójwarstwowego PVC – nie ma więc obaw o jej wytrzymałość. Nie obawiaj się skomplikowanego montażu – dzięki instrukcji dołączonej na płycie DVD przygotowanie zbiornika do użytku nie zajmie Ci więcej niż 45 minut. Spore gabaryty basenu – aż 488 cm x 122 cm wystarczą, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca do relaksu tobie i twoim bliskim. Basen wypełniony w 90 % wodą to także miejsce do zabawy dla najmłodszych.

Poza zbiornikiem, zestaw zaopatrzono w szereg akcesoriów, bez których trudno wyobrazić sobie prawidłowe funkcjonowanie produktu oraz jego pielęgnację. Decydując się na basen 7w1 nie musisz martwić się, czy nie zapomniałeś o jakimś istotnym elemencie wyposażenia zbiornika.

Kwestią, która gwarantuje zadowolenie podczas korzystania z basenu, jest zachowanie czystości znajdującej się w nim wody. Piaskowa pompa filtrująca sprosta stawianym jej wymaganiom. To skuteczny produkt, który gwarantuje odpowiednią przejrzystość wody. Polecany zwłaszcza do tak dużych zbiorników.

Aby zadbać o dno basenu, chroniąc je przed zabrudzeniami i przetarciem, wykorzystaj praktyczną matę. Jej powierzchnia jest wystarczająco duża, aby umieścić na niej także obuwie przed korzystaniem z kąpieli. Nie mniej ważna jest pokrywa, izolująca wodę od wpadających do niej zanieczyszczeń niesionych razem z wiatrem.

Dwustronna drabinka ułatwi wchodzenie i wychodzenie ze zbiornika. W zestawie nie zabrakło również chemii basenowej. Pamiętaj, że nie wolno wrzucać tabletek bezpośrednio do wody – skorzystaj z pływaka albo skimmera.

 

Dopisz się do newslettera