Basen ogrodowy stelażowy okrągły 549 x 132 INTEX 28332 7w1

2599.00
Chwilowy brak towaru
Najtańszy koszt dostawy: 199,00
PROMOCJA!

Basen ogrodowy stelażowy okrągły 549 x 132 INTEX 28332 7w1

Dane techniczne basenu:
ProducentIntex
Nr katalogowy54926
Wymiary549 x 132 cm
Waga123,5 kg
Pojemność26,423 l
Wypełnienie90%
Dane techniczne pompy:
Wydajność pompy6056 l/h
Zasilanie220-240 V
Typ filtrapiasek (25 kg)
W zestawie:
Pompa filtrująca (pisakowa)
Piasekbrak w zestawie
Pokrywa na basen
Mata pod basen
Drabinka
Chemia basenowa 5x20g

Kiedy pogoda za oknem dopisuje, trudno odmówić sobie każdej okazji do ochłodzenia ciała. Stały dostęp do zimnych napojów to nie wszystko, na co można sobie pozwolić. Dysponując dużym ogrodem, warto postawić w nim własny basen. To świetne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają chłodzące kąpiele, a nie przepadają za zatłoczonych kąpieliskami miejskimi. Własny zbiornik był niegdyś synonimem luksusu – obecnie coraz więcej osób może sobie pozwolić na jego zakup.

Prezentowany zestaw 7w1 wyprodukowany przez INTEX zawiera w sobie akcesoria, które zadbają o odpowiednie warunki do odpoczynku w wodzie. Basen stelażowy jest solidny, dzięki wytrzymałemu, trójwarstwowemu PVC jakie zastosowano podczas jego produkcji. Jego wymiary – 549 cm x 132 cm spokojnie pomieszczą kilka osób. Pewnie zastanawiasz się, jak skomplikowany musi być montaż tak dużego zbiornika. Zapewniamy, że z instrukcją dołączoną na płycie DVD nie poświęcisz na to więcej niż 45 minut.

Zestaw zawiera pompę piaskową To zaawansowany sprzęt, służący do profesjonalnego oczyszczania wody. Dodatkową barierą przed wpadającymi zanieczyszczeniami jest założona pokrywa na basen. Pod zbiornikiem warto umieścić matę, oddzielająca dno od podłoża, minimalizującą ryzyko przetarcia go albo chociażby zabrudzenia. W zestawie nie zabrakło dwustronnej drabinki, ułatwiającej wchodzenie i wychodzenie ze zbiornika oraz chemii basenowej w kilogramowym opakowaniu. Pamiętaj, aby nie wrzucać tabletek bezpośrednio do wody – może to skutkować uszkodzeniem PVC. Wykorzystaj do tego celu pływak albo koszyczek skimmera.

 

Dopisz się do newslettera