Supermarket z kasą i akcesoriami 885

97.00
Chwilowy brak towaru
Najtańszy koszt dostawy: 14,00
PROMOCJA!

Supermarket z kasą i akcesoriami 885

Supermarket z kasą i akcesoriami

Każde dziecko choć raz bawiło się w sklep – zbierało towary, nadawało im ceny, a później sprzedawało za „prawdziwe pieniądze” dzieciom z sąsiedztwa. Dla wszystkich małych miłośników handlu mamy propozycję – kolorowy stragan wyposażony we wszystko, czego potrzebuje młody sprzedawca.

Zabawka supermarket do złudzenia przypomina prawdziwe, profesjonalne stanowisko do obsługi klientów. To świetny pomysł na prezent na zbliżające się święta. Przede wszystkim dzięki bogactwu akcesoriów, które zagwarantują dobrą zabawę na wiele godzin – Twoje dzieci nie będą mogły się od niej oderwać. Zaproś do wspólnej zabawy wszystkie pociechy lub ich przyjaciół i obserwuj, jak rozwijają swoje umiejętności.

Co zawiera zestaw?

Bazą zabawki jest stoisko–stragan. Do dyspozycji małego sprzedawcy, jak na sklep przystało, jest kasa z otwieraną szufladką na pieniądze oraz czytnik cen z kodów kreskowych. Aby sklep przyciągał uwagę kupujących, należy go dobrze zaopatrzyć. Dzieci mogą dowolnie ustawiać na półkach dołączone produkty: imitacje butelek, puszek, jajek, kartoników, warzyw i owoców. Naturalnie mogą dołożyć także własne. W komplecie poza stanowiskiem kasowym znajdują się artykułu dla klientów sklepu – wózek(gdyby dzieci chciały pobawić się w samoobsługowy supermarket) oraz drobne pieniądze na zakupy.

Zawartość zestawu:

Cechy:

Dopisz się do newslettera