Ponton Mariner 3 INTEX 68373

799.99
Chwilowy brak towaru
Najtańszy koszt dostawy: 14,00
PROMOCJA!

Ponton Mariner 3 INTEX 68373

Seria Mariner to to najlepsze pontony dmuchane w naszej ofercie: są wyposażone w szereg praktycznych rozwiązań, wykonane z materiałów wysokiej jakości a dodatkowo zapewniają komfortowe warunki do spędzania czasu podczas pływania. Ponton Mariner to inwestycja na lata – zabierając go na wypoczynek nad wodą, masz w zasięgu ręki pomysł na spędzanie czasu w przyjemnych dla oka okolicznościach przyrody. Mariner to wysoka jakość, która zapewnia jego popularność wśród naszych klientów – przekonaj się o jego możliwościach.

Ponton o wymiarach 297 x 127 x 46 cm może zabrać na swój pokład trzy osoby. Jego atutem jest wykonanie z PVC składającego się aż z trzech warstw – dzięki temu ponton jest znacznie bardziej odporny na uszkodzenia w porównaniu z modelami wykonanymi tylko z jednej warstwy. Boki otoczone zostały mocną linką. Nie zabrakło na nich dwóch uchwytów na wiosła i wędki – czas spędzony na wędkowaniu na pewno zrelaksuje wielu pasjonatów tej aktywności. W zestawie znajdują się mocne wiosła wykonane z aluminium. Na pokładzie nie zabrakło także torby do przechowywania akcesoriów i akumulatora. Do pontonu można zamontować silnik – znacznie zaoszczędzi to czas i energię pływających osób. Zestaw Mariner uzupełnia pompka tłokowa.

Ponton Mariner to idealny towarzysz podczas letnich wypraw. Niezastąpiony dla każdego, kto ma ochotę spędzić wolny czas w ciekawy sposób.

                                                                                           
Dane techniczne:
Wymiary297 x 127 x 46 cm
Waga21 kg
Materiał3-warstwowe PVC
Grubość PVC0,75 mm
Ilość osób3
Maksymalne obciążenie300 kg
Zalecany silnik1,5 kw, 2HP (brak w zestawie)

 

Dopisz się do newslettera