Nawilżacz powietrza Berdsen BH 220

139.00
Najtańszy koszt dostawy: 19,00
PROMOCJA!

Nawilżacz powietrza Berdsen BH 220

Dla Twojego zdrowia

Optymalna wilgotność powietrza w mieszkaniu nie powinna być mniejsza niż 40%. Wysuszone śluzówki, problemy z zatokami, osłabienie układu odpornościowego organizmu, przesuszenie skóry i włosów, problemy z cerą – to główne problemy wywołane przez suche powietrze, które ponadto negatywnie wpływa na sen i koncentrację. Zbyt niska wilgotność w pomieszczeniach jest także przyczyną problemów zdrowotnych zwierząt, usychania roślin oraz pękania mebli. Powietrze w pomieszczeniach traci wilgotność i staje się suche przede wszystkim w wyniku ogrzewania mieszkań w okresie jesienno-zimowym. .

Aby utrzymać odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniach zaleca się stosowanie nawilżacza powietrza, który zadba o zdrowie Twoje i Twoich bliskich.

Wygoda i efektywność

Prezentowany nawilżacz powietrza Berdsen BH-220 z generatorem jonów ujemnych wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody zgromadzonej w zbiorniku i zamienieniu ich na orzeźwiającą mgiełkę. Wykorzystanie w urządzeniu fal ultradźwiękowych sprawia, iż urządzenie jest niezwykle ciche i energooszczędne. Poziom hałasu utrzymuje się na poziomie < 35 dB, a pobór mocy wynosi jedynie 23 W. Dodatkowym atutem nawilżacza jest możliwość indywidualnego dopasowania intensywności nawilżania i produkcji mgiełki (trzy poziomy) oraz możliwość wykorzystania olejków zapachowych. Urządzenie łączy w sobie zatem dwie funkcje, może być stosowany jako zwykły nawilżacz lub urządzenie do aromaterapii w celu zwalczania nieprzyjemnych zapachów. Nawilżacz jest bardzo łatwy w obsłudze, a przy tym również bezpieczny – dzięki wbudowanemu czujnikowi poziomu wody urządzenie wyłączy się automatycznie, gdy woda w zbiorniku osiągnie minimalny dopuszczalny poziom. Konieczność uzupełnienia wody zostanie również zasygnalizowana poprzez zapalenie się lampki kontrolnej. Pojemność zbiornika to 2800 ml. Wydajność nawilżania wynosi ok 250 ml/h. W zależności od wybranej intensywności produkcji mgiełki urządzenie pracuje do ok. 12 godzin bez konieczności wymiany wody. Nawilżacz nadaje się do pomieszczeń o max. powierzchni 30 m2.

Nowoczesny wygląd nawilżacza BH-220 sprawia, iż może stać się on idealnym dodatkiem do każdego salonu, biura lub sypialni. Zastosowana w nawilżaczu funkcja światła nocnego udekoruje dodatkowo pomieszczenie i nada mu ciepłą atmosferę.

Model BH-220
Wydajność nawilżania 250 ml/h (+/- 20%)
Pojemność zbiornika 2800 ml/h
Kubatura pomieszczenia 30 m2
Rodzaj wody destylowana lub filtrowana
Poziom hałasu < 35 dB (A)
Pobór mocy 23 W
Zasilanie 100 - 240 V
Częstotliwość pracy 50 Hz
Regulacja rozpylania mgły manualna
Wymiary urządzenia 17,5 x 37,5 cm
Wymiary opakowania 24,5 x 21,5 x 43,5
Waga 1,2 kg

 

Dopisz się do newslettera