PROMOCJA!

Nawilżacz powietrza Berdsen BH 203

Dostawa już od 19,00 zł Kod produktu: BH 203

89,00 zł 99,00 zł

Optymalna wilgotność powietrza w mieszkaniu nie powinna być mniejsza niż 40%. Wysuszone śluzówki, problemy z zatokami, osłabienie układu odpornościowego organizmu, przesuszenie skóry i włosów, problemy z cerą – to główne problemy wywołane przez suche powietrze, które ponadto negatywnie wpływa na sen i koncentrację. Zbyt niska wilgotność w pomieszczeniach jest także przyczyną problemów zdrowotnych zwierząt, usychania roślin oraz pękania mebli. Powietrze w pomieszczeniach traci wilgotność i staje się suche przede wszystkim w wyniku ogrzewania mieszkań w okresie jesienno-zimowym.

Aby utrzymać odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniach zaleca się stosowanie nawilżacza powietrza, który zadba o zdrowie Twoje i Twoich bliskich.

Wygoda i efektywność

Prezentowany nawilżacz powietrza Berdsen BH-203 wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody zgromadzonej w zbiorniku i zamienieniu ich na orzeźwiającą mgiełkę. Wykorzystanie w urządzeniu fal ultradźwiękowych sprawia, iż urządzenie jest niezwykle ciche i energooszczędne. Poziom hałasu utrzymuje się na poziomie < 35 dB, a pobór mocy wynosi jedynie 30 W. Dodatkowym atutem nawilżacza jest możliwość indywidualnego dopasowania intensywności nawilżania i produkcji mgiełki. Nawilżacz jest bardzo łatwy w obsłudze, a przy tym również bezpieczny – dzięki wbudowanemu czujnikowi poziomu wody urządzenie wyłączy się automatycznie, gdy woda w zbiorniku osiągnie minimalny dopuszczalny poziom. Konieczność uzupełnienia wody zostanie również zasygnalizowana poprzez zapalenie się lampki kontrolnej. Pojemność zbiornika to2200 ml. Wydajność nawilżania wynosi ok 250 ml/h. W zależności od wybranej intensywności produkcji mgiełki urządzenie pracuje do ok. 6 godzin bez konieczności wymiany wody. Nawilżacz nadaje się do pomieszczeń o max. powierzchni 35 m2.

Nowoczesny wygląd nawilżacza BH-203 sprawia, iż może stać się on idealnym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

Model BH-203
Wydajność nawilżania 250 ml/h (+/- 20%)
Pojemność zbiornika 2200 ml/h
Rodzaj wody destylowana lub filtrowana
Kubatura pomieszczenia do 35 m2
Poziom hałasu < 35 dB (A)
Pobór mocy 30 W
Zasilanie 220 - 240 V
Częstotliwość pracy 50 Hz
Regulacja rozpylania mgły manualna
Wymiary urządzenia 20 x 16 x 24 cm
Wymiary opakowania 22 x 19 x 27 cm
Waga 0,78 kg

 

 

Dopisz się do newslettera