Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci Berdsen BR-72W

159.00
Chwilowy brak towaru
Najtańszy koszt dostawy: 14,00
PROMOCJA!

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci Berdsen BR-72W

Optymalna wilgotność powietrza w pomieszczeniu nie powinna przekraczać 60%. Zbyt duży poziom wilgotności to jednak problem pojawiający się w wielu mieszkaniach i domach, szczególnie jesienią, kiedy w pomieszczeniach wietrzy się mniej. Jakie są tego skutki? Nieprzyjemny zapach, grzyby, pleśnie, drobnoustroje, które niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Zbyt duża wilgoć w pomieszczeniach sprzyja nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii i wirusów, które mogą powodować poważne choroby. Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów z nadmierną wilgocią jest osuszacz powietrza, dzięki któremu bez konieczności stosowania środków chemicznych pozbędziesz się wilgoci w każdym pomieszczeniu.

Osuszacz powietrza dba o odpowiednią regulację poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniach, tworząc w ten sposób zdrowe i czyste środowisko wewnętrzne. Regularne używanie pochłaniacza zapewnia zdrowy klimat w mieszkaniu, pozwala na usunięcie nieprzyjemnego zapachu wilgoci oraz zmniejsza ryzyko zachorowań. Pozwala tym samym zredukować pierwsze przyczyny powstawania takich schorzeń jak: alergia, astma oraz reumatyzm.

Efektywność

Prezentowany osuszacz powietrza marki Berdsen działa na bazie technologii Peltiera, która skutecznie skrapla wilgoć unoszącą się w powietrzu. Jest prosty w obsłudze, a ze względu na swoją zgrabną formę i nieduży gabaryt zmieści się do szafy, garderoby, spiżarni i innych niedużych przestrzeni. Urządzenie pracuje dyskretnie i cicho. Jest odpowiednio wydajne i energooszczędne. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 650 ml, a czuły detektor poziomu wody poinformuje Cię za pomocą diody o konieczności jego opróżnienia. To, co zasługuje na uwagę, to elegancki design i zgrabna forma, dzięki którym osuszacz jest dyskretny i nie rzuca się w oczy. To sprawdzone urządzenie, które zadba o Twoje zdrowie przez wiele lat!

Co w zestawie?

Dane techniczne:

Wydajność250 ml - 300 ml w przybliżeniu na dzień przy 30°C, 80% wilgotności względnej
Element chłodzącytermoelektryczny moduł Peltiera
Pobór mocy25 W
Zasilanie220 - 240 V
Zalecane pomieszczeniemax. 20 - 25 m3
Pojemność zbiornika na wodę650 ml
Długość kabla2,5 m
Wymiary17,5 x 15 x 20,5 cm
Waga z opakowaniem2,2 kg
Detektor poziomu wodyzmiana koloru lampki kontrolnej na czerwony
Środowisko pracyponad 15°C, ponad 40% wilgotności względnej

Dopisz się do newslettera