Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci Berdsen BR-70B

139.00
Najtańszy koszt dostawy: 15,00
PROMOCJA!

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci Berdsen BR-70B

Optymalna wilgotność powietrza w pomieszczeniu nie powinna przekraczać 60%. Zbyt duży poziom wilgotności to jednak problem pojawiający się w wielu mieszkaniach i domach, szczególnie jesienią, kiedy w pomieszczeniach wietrzy się mniej. Jakie są tego skutki? Nieprzyjemny zapach, grzyby, pleśnie, drobnoustroje, które niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Zbyt duża wilgoć w pomieszczeniach sprzyja nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii i wirusów, które mogą powodować poważne choroby. Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów z nadmierną wilgocią jest osuszacz powietrza, dzięki któremu bez konieczności stosowania środków chemicznych pozbędziesz się wilgoci w każdym pomieszczeniu.

Osuszacz powietrza dba o odpowiednią regulację poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniach, tworząc w ten sposób zdrowe i czyste środowisko wewnętrzne. Regularne używanie pochłaniacza zapewnia zdrowy klimat w mieszkaniu, pozwala na usunięcie nieprzyjemnego zapachu wilgoci oraz zmniejsza ryzyko zachorowań. Pozwala tym samym zredukować pierwsze przyczyny powstawania takich schorzeń jak: alergia, astma oraz reumatyzm.

Efektywność

Zaletą osuszacza Berdsen BR – 70 jest prosta, klasyczna obudowa. Pojemność zbiornika wynosi 500 ml – po osiągnięciu tej granicy kolor diody zmieni się z niebieskiego na czerwony, by poinformować Cię o konieczności opróżnienia go. Dzięki niedużym gabarytom z łatwością przeniesiesz go w dowolne miejsce i ukryjesz w dyskretnym miejscu. Doskonale nadaje się do małych pomieszczeń, takich jak spiżarnia i piwnica o nadmiernym poziomie wilgoci.

Co w zestawie?

Dane techniczne:

Wydajność250 ml - 300 ml w przybliżeniu na dzień przy 30°C, 80% wilgotności względnej
Element chłodzącytermoelektryczny moduł Peltiera
Pobór mocy25 W
Zasilanie220 - 240 V
Zalecane pomieszczeniemax. 20 - 25 m3
Pojemność zbiornika na wodę500 ml
Długość kabla2,5 m
Wymiary15 x 12 x 21 cm
Waga z opakowaniem1,4 kg
Detektor poziomu wodyzmiana koloru lampki kontrolnej na czerwony
Środowisko pracyponad 15°C, ponad 40% wilgotności względnej

Dopisz się do newslettera