Podwójna ślizgawka wodna z fontanną 549 cm 52199

89.00
Najtańszy koszt dostawy: 19,00

Podwójna ślizgawka wodna z fontanną 549 cm 52199

Podwójna ślizgawka wodna z fontanną dł. 549 cm 

BESTWAY 52199

Podwójna ślizgawka wodna z fontanną to coś dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie podwójną przyjemność, bo z Double Slider od Bestway możesz sobie pozwolić na znacznie więcej.

Pora na ekstremalny poślizg w Twoim ogrodzie, ale tym razem możesz go dzielić wspólnie z przyjaciółmi i walczyć o tytuł championa całej okolicy. Zresztą niezależnie od tego kto wygra czeka Was najdłuższa 5,49 m, najbardziej mokra i najszybsza przejażdżka. Wszystko to dzięki przemyślanej konstrukcji, dodatkowej zatoczce tworzącej na końcu swoisty basen oraz systemowi bocznych kaskad, które stale nawilżają powierzchnię. A mniejsze tarcie równa się większa prędkość. Zabawa dostępna dla osób od lat 3 do 103.

Z produktem od firmy Bestway upalne lato na pewno nie będzie Wam doskwierać.

Wystarczy tą zmyślną ślizgawkę podłączyć do węża ogrodowego i… już! Ta ślizgawka wystarczy na pewno na dłużej niż jeden sezon. Gwarantuje to wysoka jakość wykonania i łatki dostępne w każdym zestawie. A jeśli nie masz pojęcia jak to wszystko zamontować i wprowadzić do działania w paczce znajdziesz również przydatne DVD z video instrukcją. Prawdziwe dziecięce podekscytowanie, dodajemy gratis. Zaufaj marce, która zajmuje się oferowaniem tego typu rozrywki od przeszło 20 lat. Bowiem tradycja sięgająca 1994 roku zobowiązuje do czegoś więcej. Sięgnijcie więc po więcej, by cieszyć się życiem.

Dopisz się do newslettera