Baseny Ogrodowe Warszawa

Basen ogrodowy STELAŻOWY 366 x 100 56418 full


Basen ogrodowy STELAŻOWY 366 x 100 56418 full

Dla wszystkich, którzy pragną spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu pływając, grająć w piłkę i dla tych, którzy poszukują odpoczynku i relaksu w wodzie podczas upalnych dni. Basen stelażowy to basen bardzo wytrzymały, solidny i stabilny. Wykonany został ze specjalnego materiału PVC Tri-Tech, wyjątkowo odpornego na uszkodzenia. Ścianki basenu są usztywnione metalową konstrukcją zwaną stelażem. Montaż nie jest skomplikowany, wystarczy chwila wolnego czasu aby połączyć wszystkie elementy i cieszyć się wypoczynkiem nad wodą w zaciszu domowego ogrodu. W zestawie znajdziemy pompę filtrującą z wkładem filtrującym, która zapewni nam czystość wody.

Zawartość zestaw:

 1. basen ogrodowy Bestway
 2. pompa filtrująca
 3. filtr do pompy typ II
 4. sitka
 5. zaciski
 6. węże do pompy
 7. metalowa drabinka
 8. pokrywa do basenu
 9. uniwersalna mata pod basen
 10. pływak, dozownik chemii
 11. chemia multitabletki 5 x 20g
 12. piłka plażowa
 13. instrukcja w języku polskim
 14. łatka naprawcza

Pompa z filtrem

Pompa to najważniejszy dodatek do basenu, gdyż zadba o właściwą czystość i przejrzystość wody poprzez jej stałą filtrację. Dzięki technologii Hydro Aeration pompa wypełni Twój basen tysiącami bąbelków, jednocześnie utleniając wodę. Filtr powinien być regularnie czyszczony oraz wymieniany. W zestawie znajdują się:

 • pompa filtrująca
 • pasujący filtr papierowy
 • dwa elastyczne węże
 • niezbędne adaptery do przyłączenia pompy

Bezpieczna drabinka

Drabinka to niezbędne akcesorium, zwłaszcza w basenach o wysokości powyżej 80 cm. Osadzona na metalowym stelażu drabinka ułatwi wchodzenie i wychodzenie (zwłaszcza dzieciom) a przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo korzystania z basenu.

Bezpieczna drabinka została zaprojektowana w taki sposób, że możliwe jest szybkie odłączenie jej przedniej sekcji ze stopniami, tak aby uniemożliwić dostęp do basenu dzieciom pod nieobecność osób dorosłych.

Pokrywa i mata

Warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie basenu. Dołączona pokrywana basen ochroni wodę przed zabrudzeniami (np. owady, liście) oraz utrudni dzieciom dostęp do basenu bez wiedzy rodziców.

Uniwersalna mata z kolei zabezpieczy spodnią powłokę zbiornika osłaniając ją przed otarciami, a także ograniczy ilość zanieczyszczeń wnoszonych do wody przy wchodzeniu do basenu.

Dane techniczne:

Wzmocniona 3-warstwowa powłoka PVC.

Wzmocniony, antykorozyjny stelaż PRO MAX.

 • Wymiary basenu 366 x 100 cm
 • Waga basenu 43 kg
 • Zalecane wypełnienie wodą 90 %
 • Pojemność 9150 litrów
 • Wydajność pompy 2006 litrów/godz
 • Zasilanie pompy 220 - 240 V
 • Waga pompy 3,27 kg
Basen ogrodowy STELAŻOWY 366 x 100 56418 fullDostawa od: 39,00
Wysyłka w 24h!
Czas na zwrtot: 14dni.
999,00 zł

Oprogramownie sklepu KQS.store